KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513075
nr 1451 3075
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Olja på pannå, ej signerad, 30x40, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:37:09
22/2 11:57:38
200 kr
24/2 20:29:35